Dzień Chłopaka w Szalonych Koszulach

29 września 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka pod hasłem „Dzień Chłopaka w Szalonych Koszulach”. Chłopcy, według uznania, założyli tego dnia mniej lub bardziej szalone koszule. Kolorowe lub… (więcej)

Turniej Szachisty Pierwszoklasisty

W dniu 06.10.2023 (piątek) od godz. 9.30 odbędzie się szachowy turniej dla uczennic i uczniów klas pierwszych. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 05.10.2023 do godziny 12.00 u nauczycieli wychowania fizycznego. (więcej...)

Wyniki wyborów Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

29 września 2023r. odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz Opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Niniejszym ogłaszamy, iż większością głosów Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została… (więcej)

Dzień Głośnego Czytania

W dniu 29 września w auli szkolnej obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Nasza szkoła uczciła ten dzień czytając  między innymi poezje Juliusza Słowackiego oraz Juliana Tuwima, następnie… (więcej)