Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjazd na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Jak co roku, pragniemy uczestniczyć w tym wydarzeniu, promującym książkę i czytelnictwo. Koszt wyjazdu: bus 50 zł (przejazd z… (więcej)

Wybory ponowione do Młodzieżowej Rady Miejskiej na lata 2022 – 2025 – WYNIKI

2 października 2023r. odbyły się w naszej szkole wybory ponowione do Młodzieżowej Rady Miejskiej na lata 2022 – 2025 Informujemy, iż w wyniku wyborów naszym przedstawicielem w Młodzieżowej Radzie Miejskiej większością… (więcej)

Podaruj książce drugie życie!

Z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka szkolna zachęca również do wzięcia udziału w akcji „Podaruj książkę bibliotece” Chcesz sprawić radość naszym czytelnikom? Masz w domu książkę, którą… (więcej)

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

W październiku biblioteki szkolne na całym świecie obchodzą swoje święto – Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na rolę biblioteki w życiu szkoły. W tym roku Międzynarodowe… (więcej)