10 kwietnia 2014 r.

dsc02444W czwartek 10 kwietnia praca od rana w Balluffie wyglądała następująco:
na stanowisku nr 1 – uczniowie wykonywali te same zadania, jedynie wymienili się na liniach produkcyjnych
na stanowisku nr 2 – kontynuowanie zadania z poprzedniego dnia
na stanowisku nr 3 – w dalszym ciągu nie było opiekuna, a zatem uczniowie zamienili się i udali się tam, gdzie pozostałe dwie grupy
Po rozwiezieniu do miejsc stażu, zadaniem elektryków było podłączenie wyłączników do lamp, następnie zamontowanie świetlówek oraz nałożenie na nie osłony…
Po krótkim poobiednim odpoczynku udaliśmy się na tzw. shopping;-) była to już ostatnia okazja, aby za pieniążki z kieszonkowego kupić rzeczy dla siebie czy pamiątki dla rodziny w miejskiej galerii Balaton Plaza. Wieczorem, tuż przed kolacją, sprawiliśmy naszym paniom opiekunkom, p. Krawiec i p. Wójtowicz, małą niespodziankę, postanowiliśmy podziękować im za cały ich trud włożony w przygotowanie projektu oraz za opiekę nad nami w czasie całego pobytu. Panie były zaskoczone, ale wyraźnie wzruszone i ujęte naszymi podziękowaniami.

Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie