PROMOCJA ZST

W marcu i kwietniu 2012 roku nasza szkoła brała udział w prezentacji oferty edukacyjnej dla gimnazjalistów. Pierwszą okazją do promowania ZST był udział w V Spotkaniach Gimnazjalistów, które odbywały się w ZSLiZ nr 2, przy ul. Kochanowskiego 32.

Natomiast w dniach 12 – 13 kwietnia na terenie OHP przy ul. Mościckiego 27 odbyły się IX MIEJSKIE TARGI  EDUKACYJNE. W prezentacji bogatej oferty edukacyjnej dla gimnazjalistów wzięła udział silna reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Tomasz Marnik , Sebastian Dybowski  (IV TSK), Wojciech Witek, Mirosław Wiejacki  (II TSK), Marek Nowak  (II TEAP), Maciej Chmielewski, Michał Sigeda, Dariusz Byczek, Bartłomiej Sysło, Kamil Dworak, Dominik Piękoś  (III TESK), Mateusz Banaś, Mateusz Kras  (I TCHA), Bernard Chamioło, Krystian Pytlik  (I TESK), Agata Szwedo, Żaneta Wiśniewska  (II FOT) oraz Damian Woźny  (II TIN).
Głównym organizatorem targów był Wydział Edukacji UM Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie.
Nad organizacją i przebiegiem prezentacji ZST czuwali: p. Andrzej Kieć, p. Alicja Wiśniowska, p. Ryszard Knapik.