Koncert wiosenny.

W tym roku nasza szkoła wyprzedziła nieco  naturę i już w czwartek 9-ego marca powitała wiosnę koncertem, zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. W wiosennym muzykowaniu wzięły udział dwa zespoły. Gościnnie wystąpił zespół CELEBRATIONS w składzie: Dominika Kukułka- wokal, Aleksandra Strzałka- skrzypce, Jakub Kuczek (1N)- gitara, Mateusz Baran (1N)- gitara basowa, Adrian Kowal- klawisze i Daniel Kukułka perkusja. Szkolny zespół muzyczny SUMARA BAND zaprezentował się w składzie: Kinga Zając (4A) i Mateusz Zając (2Ib)- wokal, Mateusz Sumara (4Ia)- gitara elektryczna, już wymieniany Mateusz Baran, Adrian Pyrda (4Ia)- klawisze oraz Dominik Fitrzyk (3Ia)- perkusja. Oba zespoły zagrały po kilka polskich i zagranicznych utworów, które z pewnością spodobały się publiczności. Największy aplauz i zainteresowanie wzbudził jednak występ BEATBOXERA Arka Kujawy, który wytwarzanymi przez siebie dźwiękami przedstawił zupełnie inny od poprzedników rodzaj muzyki. Dźwiękiem zajął się profesjonalnie Maciej Turaj, były uczeń naszej szkoły, a koncert poprowadziła Wiktoria Pysyk (4A), za co im i wszystkim artystom bardzo dziękujemy!