Warsztaty przedsiębiorczości z udziałem naszego ucznia

Uczeń naszej szkoły, Dominik Kubis, z klasy IV TESK bierze udział w projekcie Korba 2012 organizowanym przez Fundację Rozwoju Społecznego DEMOS. Konkurs ten jest skierowany do ambitnych i przedsiębiorczych młodych ludzi, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym swojego regionu. Dominik pozytywnie przeszedł proces rekrutacji i wziął udział w warsztatach SEZAM w Krakowie, po których zakwalifikował się jako jeden z 25 uczniów z Małopolski na tygodniowe warsztaty „Liderski Odjazd”, które odbędą się 14-20.08.12 w Kielnarowej k/Rzeszowa.
Kolejnym etapem projektu będzie 3-miesięczna praktyka zarządzania projektem liderskim w lokalnym środowisku. Życzymy Dominikowi powodzenia i trzymamy kciuki!