Rozgrywki piłkarskie – 2N i 2E w finale

W ubiegły piątek odbyły się mecze grupy A i grupy B w ramach piłkarskich mistrzostw ZST. Po rozegraniu  16 meczów, wyłoniliśmy finalistów rozgrywek, którymi zostali zwycięzcy poszczególnych grup.

W grupie A zdecydowanie zwyciężyli uczniowie klasy 2N, natomiast w grupie B po remisowym meczu pomiędzy 2 E i 2 M, o awansie na korzyść tych pierwszych przesądziła większa ilość strzelonych goli.

Mecze były emocjonujące i stojące na wysokim poziomie, padło dużo bramek, najwięcej z nich zdobyli:Dominik  Wardzała (2N) – 6; Jakub Nowak(2N) – 3; Tomasz Piotrowski (3ia) – 3 i  Robert Tworkiewicz (3M) – 3.

Dokończenie fazy grupowej w najbliższy piątek tj. 9 lutego, kiedy swoje mecze rozegrają piłkarze  z grup C i D.

Do zobaczenia na trybunach !