XXV Rajd Górski „ZŁOTY LIŚĆ”

Zarząd SKT PTTK „Wehikuł” zaprasza na organizowany przez Komisję Młodzieżową Zarządu Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej” międzyszkolny XXV Rajd Górski „Złoty Liść”, który odbędzie się w dniach 4 – 6 października 2012 r. Trasa rajdu wiedzie pasmami Beskidu Sądeckiego i Małych Pienin (Piwniczna Zdrój – Szczawnica).
Zapisy wraz z wpłatą wpisowego 120 zł przyjmuje do dnia 25 września 2012 r. kol. Anna Łabuda z kl. IV TINa.

W ramach wpisowego zapewniamy: przejazdy, 2 noclegi, kiełbasę z dodatkami na ognisko, 2 śniadania, obiadokolację.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy 😉
O przyjęciu decyduje wpłata wpisowego oraz dostarczenie danych i zezwolenia rodziców.
Szczególnie zapraszamy uczniów klas pierwszych chcących wstąpić w szeregi „Wehikułu”.

Odprawa uczestników: 1.10.2012 r. (poniedziałek), godz. 14.50, sala 205p