ZST

„Czytam, więc jestem” – konkurs czytelniczy

31 października 2017 roku konkursem  o „Początku” Andrzeja Szczypiorskiego rozpoczęliśmy maraton czytelniczy „Czytam , więc jestem”.  Uczniowie, którzy wzięli w nim udział, przeczytali książkę piękną, opowiadającą o skomplikowanych losach ludzi uwikłanych w trudną historię XX wieku. O ludziach, którzy mimo mrocznych czasów ocalili człowieczeństwo, a utracili bezpowrotnie swoje bezpieczne światy.Gratulujemy wszystkim uczestnikom, których chętnie i bez cienia przesady zaliczamy do elity, wąskiej grupy osób czytających, gotowych poznawać rzeczywistość w skupieniu i refleksyjnie przez lektury wymagające myślenia i namysłu.  Zachęcamy wszystkich mądrych i o otwartych umysłach, by dołączyli do czytelniczej awangardy i zgłosili się do kolejnego konkursu. Sięgnijcie po piękną, magiczną powieść „Mistrz i Małgorzata”. A oto Laureaci konkursu, nasi mądrzy Czytelnicy, znawcy powieści A. Szczypiorskiego „Początek”.
Ola Sikora  z klasy 4T
Sebastian Kurtyka z klasy 4M
Karolina Więcek z klasy 2F
Grzesiek Englart z klasy 2T
Darek Horak z klasy 4 IA
Grzesiek Żurek z klasy 3T
Dawid Stec z klasy 1IB
Grzesiek Kowalski z klasy 3T
Przemek Kozioł z klasy 2 A