AKAPIT AGH

ELIMINACJE DO UDZIAŁU W XLV OOWEiE AGH

Informuję wszystkich uczniów zainteresowanych startem w XLV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej AGH, że zgłoszenia do I etapu olimpiady przyjmowane będą do 4 grudnia br. na e-dziennik do nauczyciela: P.Piątka z Informatyki i Teleinformatyki, do R.Hosaja z Elektroniki, Elektroniki Medycznej, Elektryki, Mechatroniki i Automatyki.

Wszelkie informacje na temat olimpiady wraz z zestawami testów z lat ubiegłych dostępne są na stronie http://oowee.agh.edu.pl/.
Ponadto przypominam, że uczestnicy deklarują udział w jednej z siedmiu grup tematycznych (Elektronika, Elektronika Medyczna, Elektryka, Informatyka, Teleinformatyka, Mechatronika, Automatyka ).
Każdy uczeń szkoły średniej ma prawo startu w dowolnej wybranej przez siebie grupie niezależnie od profilu klasy.
Uzyskanie tytułu laureata lub finalisty daje wiele korzyści takich jak zwolnienie z egzaminów zawodowych oraz przyjęcie „poza konkursem” na większość uczelni technicznych – dlatego zachęcam do startu w olimpiadzie.