ZST

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

tourdezstŚwiętuj Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu razem z nami!
Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu Szkolne Koło Ekologiczne organizuje konkurs Tour de ZST dla wszystkich szkolnych rowerzystów. By wziąć udział w konkursie wystarczy, że w dniach od 19 do 23 września (od poniedziałek do piątku) przyjedziesz do szkoły na rowerze i zgłosisz się do wolontariusza zbierającego zgłoszenia 20 minut przed pierwszą lekcjąprzy wejściu do głównego budynku i do budynku pracowni. Nie musisz przyjeżdżać codziennie, może to być tylko jeden lub dwa dni. Każdy przyjazd, to jeden los biorący udział w losowaniu nagród, które odbędzie się 26 września(poniedziałek) na długiej przerwie. Główną nagrodę otrzymuje jednak osoba, która przyjeżdżając do szkoły na rowerze przejedzie wtygodniu trwania konkursu największą ilość kilometrów. Zbierasz punkty  przekazując wolontariuszom pokonaną  trasę na bezpłatnej aplikacji Endomondo, lub podając nazwę miejscowości, z której dojeżdżasz do szkoły. Wolontariusze codziennie podsumowują wyniki, które będziemy umieszczać na tablicy informacyjnej przy wejściu do głównego budynku.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! 
 
Pełny regulamin konkursu umieszczony zostanie przy wejściu do szkoły jak również na stronie internetowej ZST: REGULAMIN
Organizatorzy: Szkolne koło Ekologiczne, p. Beata Kotaś i p. Anna Fronc