Finał XLI OOWEiE AGH- KRAKÓW 2018

Sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się 2 etap XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Krakowie.
W dniu 9 lutego 2018 r. na AGH odbył się 2 etap Olimpiady, w którym uczestniczyli uczniowie ZST  rozwiązując pytania testowe w różnych kategoriach: Elektronika Medyczna,  Elektrotechnika, Mechatronika i  Informatyka. Do 3 etapu praktycznego, który odbędzie się 23 marca w Gorzowie Wielkopolskim  zakwalifikowali się w kategorii Elektrotechnika: Krzysztof Nowak z IV E i  w grupie Mechatronika Kamil Rataj z klasy III N ( co można uznać za szczególny sukces, gdyż   w tej specjalności ZST nie kształci). Nasi Olimpijczycy  będą wykonywać 2 zadania praktyczne, po  których zostanie wyłonionych 12 najlepszych Olimpijczyków w każdej kategorii. Opiekę merytoryczną i dydaktyczną sprawują : Bogumiła Duda, Eustachy Kruczała, Marek Łoś i Robert Hosaja.
W imieniu Dyrekcji , Grona Pedagogicznego i Braci Uczniowskiej życzymy olimpijczykom  kolejnego sukcesu.