Sukces w II etapie Olimpiady "EUROELEKTRA"

W dniu 16 marca 2018 roku odbędzie się  finał XX Olimpiady „EUROELEKTRA” na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy,   do którego zakwalifikowało się dwóch uczniów Naszej Szkoły:  Jakub Kołodziej z klasy III N w grupie elektronicznej   i Krzysztof Nowak  z klasy IV E  w grupie elektrycznej.  Ostatni raz taki sukces uczniowie  ZST:  Szymon Judasz i Marek Nowak  osiągnęli w 2014 roku.  Krzysiek i Jakub tworzą wspaniały duet uzupełniający się w przygotowaniach do Olimpiad z różnych dziedzin techniki. Współpracując ze sobą w ubiegłym  roku zdobyli tytuły  Finalistów   w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej  w Bieruniu. Opiekę merytoryczna i dydaktyczną sprawują nauczyciele:   Bogumiła Duda,   Eustachy Kruczała,   Marek Płachta i  Robert Hosaja. Życzymy naszym uczniom  zdobycia Laurów Olimpijskich w Bydgoszczy – opiekun  Robert Hosaja.
http://www.euroelektra.edu.pl/assets/files/WYNIKI%20OLIMPIAD/EUROELEKTRA%202017-2018%20wyniki/E_17-18_ZAKWALIFIKOWANI%20do%20III%20etapu.pdf