ZST

JASEŁKA W DOMU SENIORA

DSC_1555Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych pod opieka nauczycielek: p. E. Michałekp. A. Fronc oraz  p. D. Bartoń kolejny raz uczestniczyli w przedświątecznym spotkaniu z podopiecznymi Domu Opieki Społecznej w Tarnowie. W ramach działalności koła charytatywnego „AMICUS” przygotowano kiermasz cukierniczy w dniu  19 listopada, z którego dochód przeznaczono na zakup materiałów na stroiki świąteczne…
W dniu 18 grudnia  2014  przedstawiciele  klas IIIA/M, I N, IT,  II F zaprezentowali jasełka połączone z koncertem kolęd w nastrojowej aranżacji muzycznej. Mieszkańcy Domu Seniora w skupieniu wysłuchali pieśni bożonarodzeniowych,  a nawet włączyli się w ich wykonanie. Po zakończeniu programu pani dyrektor M. Mróz podziękowała wykonawcom za przybycie i umilenie czasu podopiecznym. Następnie uczniowie naszej szkoły obdarowali wszystkich pensjonariuszy stroikami świątecznymi wykonanymi przez p. E. Michałek.
Oklaski, życzliwe uśmiechy oraz łzy w oczach starszych osób wyrażały podziękowanie dla uczestników spotkania, a jednocześnie stanowiły zapowiedź kontynuacji współpracy między Zespołem Szkół Technicznych i Domem Opieki Społecznej.
Uczestnicy spotkania w Domu Seniora
1.Angelika Bodzenta  III A/M
2.Paulina Mleczko IIIA/M
3.Domonika Sacha IIIA/M
4.Kinga Zielińska IIIA/M
5.Mateusz Kusiak  IIIA/M
6.Marcin Godawski   I N
7.Patryk Mazgaj  IN
8.Rafał Zając IT
9.Sandra Marciniec IIF
10.Katarzyna Stanek  IIF
Opieka: p. E. Michałek, p. A. Fronc, p. D. Bartoń