Jesienny Rajd Górski "TRAMP-2013"

W dniach 15-18 listopada 2013 r. odbył się kolejny szkolny Rajd „TRAMP”. Jak co roku jesienią grupa zaawansowanych turystów z ZST wędrowała szlakami Sudetów. Były już Góry Stołowe, Karkonosze, Rudawy Janowickie, a w tym roku jako cel obrano pełne tajemnic Góry Sowie. Główną atrakcją była, wyglądająca jak latarnia morska, wieża widokowa na Wielkiej Sowie (1015 m npm) oraz podziemne miasta hitlerowskie w okolicach Walimia i zamki Grodno w Zagórzu Śląskim oraz Książ w Wałbrzychu. W imprezie wzięło udział 14 osób z klas: 1A, 1N, 2N, 3TACH, 3M, 4TEAP, 4TSK, 4TM pod opieką Pawła Golca. Organizatorem Rajdu z ramienia Zarządu SKT PTTK „Wehikuł” był Mikołaj Możdżeń z kl. 2N.
Uczestnicy dziękują Radzie Rodziców ZST za dofinasowanie biletów wstępu na podziemne trasy.

FOTOGALERIA