Kiermasz owocowo-warzywny

Dnia 23.10.2017 odbył się kiermasz warzywno-owocowy organizowany przez SKE. Poprzez kiermasz, chcieliśmy przypomnieć naszej młodzieży, że nie tylko chipsami i hamburgerem żyje człowiek. Wczesna jesień to bogactwo smaków, które oferuje nam natura. Warzywa i owoce zapewniają niezbędne do życia witaminy, mikro i makroelementy, pomagają utrzymać sylwetkę i zapewniają dobrą kondycję ciała i ducha. Mamy nadzieję, że przysmaki przygotowane przez naszych uczniów i nauczycieli przypadły wszystkim do gustu. Jeśli sami chcecie poeksperymentować w kuchni, w załączniku poniżej znajdziecie wykorzystane przez nas przepisy. Smacznego!
Organizatorzy: SKE B.Kotaś i A. Skaza
Przygotowanie i prowadzenie kiermaszu- uczniowie kl. 3A:

  • Ewa Anacka,
  • Filip Biś,
  • Monika Janiga,
  • Kasia Łachut,
  • Madzia Mędala,
  • Karina Węgrzyn,
  • Joanna Witek,
  • Beata Żaczek

Przepisy: KLIK

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]