ZST

Zapraszamy na wystawę prac plastycznych „Bohaterom Niepodległej”

15 listopada br. komisja konkursowa w składzie: mgr Anna Misiaszek i mgr Marzena Gawron oceniła prace plastyczne, które wpłynęły w wymaganym terminie. Pod uwagę wzięto zgodność z tematem, symbolikę odpowiadającą wydarzeniom, inwencję twórczą uczniów, poczucie estetyki i wkład własny.  Prace napłynęły od młodzieży klas I – IV. Uczestnicy konkursu wykorzystali różnorodne techniki plastyczne.
Przyznano I miejsce Klaudii Nytko z klasy 2A, II miejsce Kamili Zawrzykraj z klasy 2F i III miejsce Wiktorii Pabian z klasy 2F. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Nagrody zostaną wręczone na podsumowaniu projektu.
Wystawę prac można obejrzeć w budynku głównym ZST na I piętrze.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]