Kiermasz promujący Kampanię Drugie Życie

W ramach Kampanii ,, Drugie życie ‘’ promującej przeszczepy narządów 24 stycznia 2018 r. młodzież pod opieką pani Anny Fronc i pani Anny Żurowskiej zorganizowała w naszej szkole kiermasz ciast i galaretek owocowych. Uczennice klasy I A/T: Justyna Duda i Anna Flis oraz klasy I I/F Agnieszka Golla i Sonia Ździebko rozprowadzały ulotki, naklejki oraz oświadczenia woli, które młodzież mogła wypełnić i nosić przy sobie. To już drugie wydarzenie wpisujące się w tegoroczną kampanię.

Podczas ostatnich zebrań z rodzicami młodzież przygotowała stoisko pod hasłem: ,, Nie zabieraj narządów do nieba….” Uczniowie klasy II Ib: Dominik Kiwior i Michał Waśko rozdawali rodzicom materiały promocyjne oraz oświadczenia woli, jak również odpowiadali na pytania rodziców dotyczące transplantacji narządów. Wszystkim osobom, które włączyły się w kampanię m. in. uczennicom klasy I I/F: Patrycji Skorupie i Karolinie Kwiek składam serdeczne podziękowania.
Koordynator Kampanii Drugie Życie: Anna Fronc