Mikołajowe granie

 

Za nami kolejny koncert mikołajkowy, który swymi wspaniałymi występami uświetniło wielu wykonawców:

  • Zespół Ósmy sonet w składzie Magdalena Tabaczyńska i Kacper Boryczko- wokal, Zuzanna Suda- gitara, Kamil Żaba- klawisze, Szymon Jóźwiak i Kacper Tomasiewicz- gitara elektryczna, Inga Hebda- gitara basowa i Michał Stawarz- perkusja. Zespół wykonał pięknie utwory Jest taki dzień Czerwonych Gitar i Z kopyta kulig rwie Skaldów.
  • Szymon Kocik brawurowo zagrał na akordeonie utwory: Oblivion, Flick-Flack, Libertango i La Noyee.
  • Zespół Aquarius w składzie: Michał Stawarz na instrumentach perkusyjnych, Inga Hebda na gitarze basowej, Natalia Bućko i Dawid Ksendor na gitarach elektrycznych, Karol Strojny na saksofonie, Dominik Zając na klawiszach i Anna Kozioł- wokal zachwycili utworem
  • Zespół Smiles: Szymon Kołodziejczak- gitara elektryczna, Natalia Baran- skrzypce, Mikołaj Szeląg- klawisze, Daniel Brighton- gitara basowa, Bartłomiej Maziarz- perkusja i Natalia Białek- wokal zaprezentowali pięknie utwory Snowman Sii, Stay Rihanny i Ulepimy dziś bałwana– piosenkę z filmu Kraina Lodu.
  • Natalia Kozik, która w wykonanym a capella utworze Cups Anny Kendrick pokazała siłę swojego głosu.
  • Bartłomiej Malec zaproponował Natalii Białek naukę tańca towarzyskiego i nauka nie poszła w las, bo zobaczyliśmy uroczy taniec Dirty Dancing.
  • Anna Habel i Kamil Kurczab- tancerze Stowarzyszenia Tanecznego Klasa Tarnów zatańczyli przepiękną rumbę.

Koncert poprowadzili żywiołowo Jagoda Kózka– przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego i Michał Polek– zastępca przewodniczącej SU a o stronę techniczną zadbali: Dominik Podraza, Błażej Bogacz i Ksawery Zelek.

Dziękujemy wszystkim.

Kacper Wielgus 5tf

Wojciech Kania 4tf

Wojciech Parysz 2f