Konkurs "Fit in Deutsch"

W dniu 9 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły: Bartosz Kaczmarek, Piotr Rzońca z klasy 3A oraz Katarzyna Dulęba z klasy 2A wzięli udział X Edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch” organizowanego przez Tarnowski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego przy XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej, PWSZ oraz III LO w Tarnowie. W konkursie wzięło udział ponad 100 uczniów z 37 szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych z całego regionu. Konkurs odbywał się na trzech poziomach językowych: A1, A2 i B1. Nasi uczniowie rozwiązywali test na poziomie A2.  Miło nam poinformować, iż Katarzyna Dulęba zajęła 4 miejsce i tym samym zdobyła wyróżnienie za uczestnictwo w konkursie. Serdecznie gratulujemy!!!!