ZST

Konkurs języka angielskiego dla klas czwartych

W dniu 1 marca 2017 roku, w ramach Szkolnych Dni Kultury w sali nr 18 odbył się KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS CZWARTYCH. Przez 45 minut uczniowie rozwiązywali test leksykalno – gramatyczny oraz pracowali z tekstem słuchanym   i czytanym. Uczestnicy mogli zdobyć maksymalnie 50 punktów. W konkursie najlepszymi okazali się uczniowie klasy 4A, zajmując „medalowe miejsca”. Pierwsze miejsce zdobył Kamil Sokołowski, na miejscu drugim znalazła się Anna Kocik, a miejsce trzecie zdobyła Agnieszka Wydziałkiewicz.
Wyniki pozostałych uczestników konkursu dostępne u nauczycieli języka angielskiego.
Laureatom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów oraz zapraszam na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w środę, 22.03.2017 r. w auli szkolnej.
Organizator konkursu, Katarzyna Niemiec