ZST

Konkurs języka niemieckiego

Dnia 03.03.2017r. w ramach Dni Kultury Szkolnej, na 1 godzinie lekcyjnej, w sali nr 18 odbył się konkurs języka niemieckiego dla uczniów klas I-III o tytuł Najlepszego Germanisty ZST. W konkursie wzięło udział łącznie 23 uczniów. W czasie 45 minut uczniowie rozwiązywali test leksykalno-gramatyczny, składający się z ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności. Wśród uczniów klas I zdobywcą tytułu Najlepszego Germanisty ZST została Katarzyna Dulęba z klasy 1A.  Wśród uczniów klas II tytuł ten zdobył Bartosz Kaczmarek z klasy 2A, a trzecim zdobywcą tytułu Najlepszego Germanisty ZST został uczeń klasy 3E – Mateusz Kania.
Wyniki pozostałych uczestników konkursu zostały przekazane nauczycielom języka niemieckiego.
Laureatom serdecznie gratulujemy.
Uroczyste wręczenie nagród przez p. Dyrektora odbędzie się w auli szkolnej dnia 22.03.2017r. (środa)