ZST

KOSZYKARZE ZST MISTRZAMI REJONU TARNOWSKIEGO !

Koszykarze ZST mistrzami rejonu tarnowskiego !

Koszykarze ZST po zdobyciu kolejnego tytułu Mistrzów Tarnowa, pewnie zwyciężyli także w finałach rejonowych !
Do finałowego turnieju o mistrzostwo rejonu tarnowskiego, oprócz naszej drużyny reprezentującej miasto Tarnów, zgłosiła się tylko jedna drużyna z Brzeska.  O awansie do finału wojewódzkiego decydował zatem jeden mecz. Zespół ZST przystąpił do gry bez swojego czołowego zawodnika Sebastiana Bogusza, który z powodu choroby nie mógł zagrać w tym spotkaniu. Mimo tego osłabienia… nasza drużyna pewnie wygrała 53-34 i awansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 15 marca w Nowym Sączu.
Gratulujemy koszykarzom sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji !

 

Tekst: Zbigniew Chmura

fot. Beata Michalik

 

 Koszykarze ZST Mistrzami Tarnowa ! (kliknij, aby zobaczyć)