ZST

KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH- Niemcy

Dnia 28.02.2017 r. w ramach Dni Kultury Szkolnej w auli szkolnej, odbył się  KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH – Niemcy zorganizowany przez panią Annę Misiaszek i panią Darię Szydłowską. W konkursie udział wzięło  cztery drużyny składające się z uczniów klas I. Konkurs dotyczył zagadnień krajoznawczych z obszaru Niemiec. Uczestnicy konkursu odpowiadając na pytania  musieli wykazać się dużą znajomością elementów historii, geografii i tradycji tego kraju. Zwycięzcami w tym konkursie została drużyna klasy 1 A w składzie: Przemysław Kozioł i Marcin Drzyzga , miejsce drugie zajęła klasa 1 N w składzie: Tomasz Łoboda, Dominik Wardzała, Dawid Wojtas, a na trzecim miejscu  znaleźli się uczniowie z klasy 1 E: Maciej Sobyra, Szymon Ryba, Dawid Prokop. Kolejne miejsce zajęła klasa 1 IB w składzie: Michał Waśko, Kamil Zabawa, Marcin Zych.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!!!
Zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród dnia 22.03.2017 do auli szkolnej.


” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]