ZST

Konkurs matematyczny

Dnia 03.03.2017 r. w ramach Dni Kultury Szkolnej odbył się konkurs matematyczny na najlepszego matematyka klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Uczniowie na 7 lekcji  rozwiązywali  zadania przygotowane przez organizatorki: p. O. Mazur (klasy pierwsze), p. M. Połomską – Skrabot (klasy drugie), oraz p. D. Bartoń (klasy trzecie). Oto wyniki tego konkursu:..

    KLASY   PIERWSZE

  1. Tomasz Ogórek I N
  2. Patryk Lis I  T 
  3. Konrad Korus I I

  KLASY  DRUGIE
1.Paweł Krzyściak  II Ia
2.Szymon Sumara  II Ia
3.Tomasz Kozioł  II E
  KLASY TRZECIE
1.Rafał Stypka   III T
2.Katarzyna Michoń  III A
2.Krzysztof Nowak III E
 Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział , zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na wręczenie nagród  dnia 22.03.2017( środa) o godz.14.00 na auli szkolnej.