ZST

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

flagge-deutschlandDnia 12.03.2015 r. w ramach Szkolnych Dni kultury w auli szkolnej, odbył się  KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH – Niemcy zorganizowany przez panią Annę Misiaszek. W konkursie wzięło udział sześć drużyn składających się z uczniów klas I. Konkurs dotyczył zagadnień krajoznawczych z obszaru Niemiec. Uczestnicy konkursu odpowiadając na pytania musieli wykazać się dużą znajomością elementów historii, geografii i tradycji tego kraju. Zwycięzcami w tym konkursie została drużyna klasy 1 T w składzie: Patryk Kwiek,Weronika Mondel,Wioletta Armatys, miejsce drugie zajęla klasa 1 A w skladzie: Oliwia Kucharzyk, Monika Kurczab,Katarzyna Michoń, a na trzecim miejscu miejscu znaleźli się uczniowie z klasy 1 E : Adrian Gądek, Mateusz Kania, Daniel Cebula. Kolejne miejsca zajeły klasy:

  1. 1 IB -Maciej Para, Dominik Kudła, Sławomir Franczyk
  2. I M – Aleksander Jarosz, Daniel Kras, Adrian Blacha
  3. I N- Łukasz Małecki, Adrian Darłak, Wojciech Płaneta

 
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!!!