ZST

Małopolskie Parki Krajobrazowe

IMG_7810Dnia 11.03.2015 r. Szkolne Koło Ekologiczne zorganizowało w ramach Szkolnych Dni Kultury spotkanie przybliżające uczniom naszej szkoły ideę Małopolskich Parków Krajobrazowych. Prelekcja przeprowadzona przez panią mgr Patrycję Łabuz – Walczak, starszego specjalistę ds. edukacji  Zespołu Małopolskich Parków Krajobrazowych dotyczyła kilku wybranych parków znajdujących się na terenie naszego województwa, koncentrując się na ich walorach przyrodniczych i kulturowych… Na koniec spotkania pani Patrycja Łabuz przeprowadziła wśród obecnej młodzieży krótki konkurs sprawdzający wiedzę na temat omawianych parków. Odważni ochotnicy zostali nagrodzeni upominkami w postaci toreb ekologicznych, smyczy, zawieszek i informatorów o parkach.
Mamy nadzieję, że spotkanie to zachęci naszą młodzież do wędrówek po malowniczych zakątkach naszego województwa.
Pani Patrycji Łabuz-Walczak serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.
Organizatorzy: p. Anna Fronc, p. Beata Kotaś