MATEUSZ RÓŻAŃSKI HALOWYM MISTRZEM POLSKI !

Mateusz Różański wygrał zawody skoku w dal podczas 62. Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu !
Zawodnik KU AZS PWSZ w Tarnowie był wymieniany jako faworyt do zdobycia złotego medalu tych mistrzostw. Lider tegorocznej polskiej listy rankingowej skoku w dal potwierdził swoją świetną dyspozycję już w pierwszym skoku (7,45 m), który dał mu prowadzenie. Do ostatniego skoku Mateusz przystępował będąc już pewnym złotego medalu i oddał kapitalną próbę na odległość 7,73 m. Tym samym poprawiając swój rekord życiowy (video w rozwinięciu).

Drugie miejsce zajął Karol Hoffmann (MKS Aleksandrów Łódzki) – 7,48 m. Brązowy medal wywalczył Norbert Kański (AZS-AWFiS Gdańsk) – 7,41 m.
ZOBACZ REKORDOWY SKOK MATEUSZA PODCZAS 62. HMP w TORUNIU:

 

Serdecznie gratulujemy !

Zawody były transmitowane na żywo w TVP 3 i TVP Sport.