Międzynarodowy konkurs matematyczny KANGUR 2020 – rozstrzygnięty!

W tym roku ze względu na szczególną sytuację związaną z pandemią konkurs został rozegrany na platformie Dzwonek.pl, nie przyznawano też tytułu laureata. Dyplomy i nagrody książkowe od organizatora będą dostępne we wrześniu.

Wyróżnienia w kategorii junior po gimnazjum (wyróżnienie od 127 pkt, wynik bardzo dobry od 146 pkt) uzyskali:

Oskar Jasiak z klasy 1I – 137,5 pkt

Patryk Majcher z klasy 1I – 137,5 pkt

Najlepszy wynik w szkole w kategorii junior po szkole podstawowej (wyróżnienie od 121 pkt, wynik bardzo dobry od 143 pkt) uzyskał:

Filip Turczak z klasy 1TI  – 119,5 pkt (zabrakło 1,5 pkt do wyróżnienia)

Najlepszy wynik w szkole w kategorii student uzyskali ex aequo:

Dawid Stec z klasy III IB

Piotr Dawid z klasy III IB

Wszystkim zwycięzcom oraz pozostałym uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy. Upominki dla uczniów z najlepszymi wynikami ufundowane przez Radę Rodziców ZST zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.

 

Szkolny koordynator konkursu: Marta Połomska – Skrabot