ZST

Modernizacja Kształcenia Zawodowego w ZST

Bieżący rok szkolny jest już trzecim z kolei, w którym prowadzimy kursy dla uczniów klas Technikum w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego” . Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od Kursu Prawa Jazdy. Od 1 października rozpoczęły się zajęcia na Kursach Kompetencji Kluczowych,  takich jak: matematyka wspomagana technikami informatycznymi, język angielski branżowy, język niemiecki branżowy. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną Zespołu Szkół Technicznych. Wszystkie zajęcia odbywają się w salach lekcyjnych szkoły. Wszystkie kursy są bezpłatne. W ramach tego Projektu, nasi uczniowie startują w konkursach w branży informatycznej oraz mechaniczno – mechatronicznej. Od stycznia rozpoczną się kursy zawodowe. Więcej informacji na temat projektu zdobędziesz odwiedzając stronę www.zawodowamalopolska.pl