ZST

Muzyczne popisy ZST w projekcie „KONTRA – TAKT”

571510d3b8516_o,size,933x0,q,70,h,42f09fZakończyła się czwarta edycja konkursu muzycznego „Kontra-takt”, czyli tarnowska bitwa na głosy. Drużyna ZST wprawdzie nie wygrała konkursu, ale zaprezentowała się bardzo dobrze i ostatecznie zajęła III miejsce. Podczas finału nasz zespół pod opieką Rafała Huszny wykonał utwory The Offspring i Happysad. Jury konkursu w składzie: Marcin Sobczyk (przewodniczący jury), Tomasz Kapturkiewicz, Magdalena Stalmach, Anna Podkościelna-Cyz oraz Marcin Walkowicz przyznało I miejsce w konkursie II Liceum Ogólnokształcącemu i II miejsce Zespołowi Szkół Plastycznych. Indywidualne wyróżnienie trafiło do: Dominika Fitrzyka (ZST), Weroniki Gumuły (ZSP) oraz Igora Kuklińskiego (ZSP).
Gościem specjalnym wydarzenia była laureatka pierwszej edycji konkursu – Agnieszka Kapustka, która wystąpiła ze swoim zespołem WASABI.
Aranżacje i akompaniament do utworów przygotował Mariusz „Mario” Dziekan, któremu na scenie towarzyszyli:  Bartek Rojek (perkusja), Damian Gwizd (gitara) oraz Paweł Mazur (bas).
Pomysłodawcą i reżyserem projektu „Kontra-Takt” jest Stowarzyszenie KANON. Projekt realizowany jest w ramach szkolnej edycji akcji „Zakochani w Tarnowie”, która ma na celu wzbogacenie oferty edukacyjnej i wychowawczej w tarnowskich szkołach oraz stworzenie warunków do odkrywania i rozwoju młodych talentów.

Skład drużyny ZST – Trener: Rafał Huszno

Izabela Mordawska – 4F

Weronika Solak – 1IA

Daria Derus – 4F

Kamil Stasiak – 4I

Monika Rzepka – 1A

Dominik Fitrzyk – 2IA

Adrian Siedlik – 3IA

Aleksander Jarosz – 2M

Serdecznie gratulujemy!