ZST

2 kwietnia 2014 r.

dsc02300W środę 02 kwietnia od godziny 7 rano pracowaliśmy w przydzielonych miejscach stażu.
Elektronicy pracowali na trzech stanowiskach:
na stanowisku nr 1 – łączenie przewodów łączących wchodzących w skład czujników przy pomocy stacji lutowniczej
na stanowisku nr 2 – montaż rozgałęźników sygnału
na stanowisku nr 3 – rozkładanie skrzynki sterowników PLC na części pierwsze w celu ich ponownego użycia…
Tego dnia elektrycy udali się całą grupą na uniwersytet, skąd grupa pracująca w I.D.S została odwieziona do miejsca pracy, gdzie montowali  i dokonywali przeglądu systemów  przeciwpożarowych i  antywłamaniowych. Druga grupa natomiast wykonywała instalację elektryczną w pomieszczeniach uniwersytetu.
 
Potem odwiedziliśmy szkołę partnerską, gdzie po obiedzie udostępniono nam pracownię komputerową, a następnie ponownie relaksowaliśmy się na szkolnej pływalni. W drodze powrotnej do pensjonatu zrobiliśmy drobne zakupy w TESCO.

Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie