Rajd "TRAMP-2016"

W dniach 4-7 listopada 2016 r. odbył się Jesienny Rajd Górski „TRAMP-2016”. Tradycyjnie od kilku lat rajdy „TRAMP” odbywają się w Sudetach. Tego roku turyści spod znaku SKT „Wehikuł” przy ZST wędrowali po Masywie Śnieżnika i Górach Bystrzyckich. Jedną z atrakcji było zdobycie Trójmorskiego Wierchu, przez który przebiega dział trzech Mórz: Bałtyckiego, Czarnego i Północnego. Na zakończenie rajdu uczestnicy zwiedzili zabytkowe Kłodzko a w szczególności Twierdzę Kłodzko gdzie przeszli trasę kilkukilometrowej sieci podziemnych chodników kontrminerskich oraz poznali sekrety burzliwej historii tej fortyfikacji. Rajd z ramienia Zarządu Klubu zorganizował Emanuel Smołucha z kl. 3T

FOTOGALERIA


Mimo chłodnej i miejscami zimowej aury humory wszystkim, przez 4 dni rajdu, dopisywały.
Trasa wędrówki:

 • 1 dzień: Jodłów – Trójmorski Wierch – Międzygórze
 • 2 dzień: Spalona – „Torfowisko pod Zieleńcem” – Zieleniec
 • 3 dzień: Zieleniec – Duszniki Zdrój
 • 4 dzień: Kłodzko

Uczestnicy:

 • Emanuel Smołucha
 • Adrian Darłak
 • Jan Witek
 • Dawid Marczyk
 • Marek Gasiciel
 • Cezary Wadas
 • Magdalena Baran
 • Jędrzej Antosz
 • Szymon Nowak
 • Eryk Łopata
 • Opiekun Paweł Golec