ZST

Spotkanie z inspektorem Towarzystwa Animals

Dnia 1.03.2017 r. na zaproszenie Szkolnego Koła Ekologicznego odwiedziła naszą szkołę pani Dorota Lewicka, Inspektor Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals w Tarnowie. Podczas 45-minutowego spotkania, Pani Inspektor przybliżyła młodzieży biorącej udział w spotkaniu zakres i cele działania OTOZu oraz specyfikę pracy inspektora tej organizacji. Przedstawiła również kilka przykładów niedawnych interwencji dotyczących zaniedbań i okrucieństwa względem zwierząt dokonanych na terenie miasta Tarnowa i okolic…
Po zakończonym spotkaniu była okazja do indywidualnej rozmowy i zadawania pytań. Można też było pobawić się z sympatycznym psim asystentem, który towarzyszył Pani Inspektor. 
Pani Dorota Lewicka nie pierwszy już raz pomaga SKE w uwrażliwianiu uczniów na zły los i krzywdę zwierząt domowych. Obszerny wywiad, którego udzieliła SKE w roku 2014 znajdziecie tutaj.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]