„Start na europejskim rynku pracy” – 8. dzień stażu w Bradze

Dzisiejszy dzień powitał nas słońcem. Zapowiadał się upalny dzień, dlatego ubraliśmy się adekwatnie do panującej aury. Jak zwykle po śniadaniu ruszyliśmy do miejsc pracy, w których wykonywaliśmy różne czynności związane z naprawą komputerów stacjonarnych jak i laptopów. Wymienialiśmy nagłośnienie w laptopach, sprawdzaliśmy poprawność działania dysków twardych oraz przygotowywaliśmy sprzęt komputerowy do oddania klientom. Pomagaliśmy głównemu technikowi w naprawie tabletów, wymienialiśmy baterie w iphone’ach,sprawdzaliśmy telefony w celach wykrycia błędów . Po powrocie do hotelu uzupełnialiśmy dzienniczki. Śpieszyliśmy się, gdyż zaplanowana była wycieczka. Po kolacji szybko przebraliśmy się i korzystając ze wspaniałej pogody ruszyliśmy na wzgórze położone niedaleko centrum Bragi, z którego roztacza się malowniczy widok na całe miasto. Najpiękniej prezentuje się ono już po zapadnięciu zmroku. Byliśmy także świadkami trwających od zeszłej środy studenckich juwenaliów. Dzisiaj miejscowi żacy zorganizowali barwny samochodowy korowód, w którym przemieszczali się w kierunku centrum miasta. Zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy na nocny odpoczynek do hotelu.