Staż na Węgrzech – dzień 5.

Koniec pierwszego tygodnia naszego stażu. Każdy z nas odlicza już godziny do upragnionego weekendu. Jedziemy do naszych miejsc pracy, aby „szybko” wywiązać się ze swoich obowiązków.

Technicy mechanicy pracowali indywidualnie pod kontrolą pracownika z narzędziami frezarskimi i tokarskimi oraz wykonywali ćwiczenia na obrabiarkach CNC.

Technicy elektronicy pracowali podczas montażu systemu dozorowego CCTV.

Technicy elektrycy rozbudowywali i modernizowali instalację mieszkaniową.

Po powrocie z pracy, w trybie rozpoczętego weekendu, szybko zabraliśmy się za uzupełnienie notatek w dzienniczkach, zjedliśmy wspólnie kolację i wyruszyliśmy na podziwianie nocnego Veszprém. Tradycyjnie dotarliśmy na Wzgórze Zamkowe, skąd najlepiej widać panoramę oświetlonego miasta. Następnie wróciliśmy do pensjonatu, by nabrać sił na następny dzień. Jutro dzień wolny od pracy, ale mimo to z samego rana wyruszamy na zwiedzanie położonych nad Balatonem miejscowości Balatonfüred i Tihany.