Staż w Portugalii – dzień 7.

Każdy dzień przybliża nasz powrót do Tarnowa, dlatego chcemy zdobyć jak najwięcej nowych umiejętności i poszerzyć własną wiedzę. Rano wszyscy spotkaliśmy się na śniadaniu, a następnie wyruszyliśmy do pracy. W dniu dzisiejszym poznawaliśmy zasady bezpieczeństwa oraz dokumenty polityki bezpieczeństwa obowiązujące w firmie i stosowaliśmy je w praktyce. Owe zasady stosowaliśmy także podczas zabezpieczania systemu i danych użytkowników przed utratą danych lub wirusami. Grupa pracująca w serwisach komputerowych rozwiązywała problemy, zawarte w warstwie software, przykładowo błędy dotyczące niedziałającego WiFi w laptopie, niezgodność sterowników, czy chociażby nieprawidłowo działających urządzeń, podłączanych do danego komputera. Stażyści pracujący w zakładach telefonicznych wymieniali zaś wyświetlacze, przyciski oraz głośniki w telefonach, pomagali technikowi w naprawie tabletów, a także testowali komórki w celu wykrycia błędów. Po kolacji zrobiliśmy zakupy i jak co dzień  wypełnialiśmy dzienniczki.