ZST

Staż zagraniczny -Portugalia 2017 zakończony!

Praktyka u europejskiego pracodawcy dobiegła końca

 

26 maja 2017 roku z Bragi w Portugalii, po 16 dniach pobytu, powróciła grupa naszych uczniów, która przebywała na praktykach w tamtejszych firmach. Fotorelacja wskazuje na to, że był to bardzo bogaty w doświadczenia zawodowe i turystyczne wyjazd. Niebawem szczegółowa relacja dzień po dniu:)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”721″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]