Staż zagraniczny – relacja

4 DZIEŃ STAŻU
22.11.2016 r. minął kolejny dzień praktyk u węgierskich pracodawców. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przydzielanych nam zadań. Cieszymy się, że mamy możliwość zdobywania doświadczenia, które w przyszłości z pewnością przyniesie nam korzyści.
Dzisiejszy dzień okazał się być również bardzo pracowitym. Część z nas kontynuowała zadania z dnia poprzedniego, a części przydzielono kolejne. I tak m.in.: W Baluffie wykonywaliśmy szlifowanie wewnętrzne i wykonywaliśmy otwory w śrubach. W Vesz – Mont 2000 elektronicy kończyli przeprowadzanie przewodów, skręcanie elementów i zakładanie wtyczek. Pisali również sprawozdania techniczne i przygotowywali taśmy produkcyjne do transportu.
W Ferro Trió mechanicy bazowali i montowali narzędzia i wykonywali gwinty wewnętrzne. W Electro Center elektrycy kuli rowki pod rurki i puszki oraz uczyli się poprawnie obrabiać rurki na przewody. W I.D.S elektronicy uczyli się organizować i zarządzać miejscem magazynowym oraz zapoznawali się z modelami urządzeń stosowanych w instalacjach monitoringu wizyjnego.
Po obfitym obiedzie w pensjonacie mieliśmy czas na krótki odpoczynek i rozgrywki w gry planszowe i komputerowe. Tradycyjnie odbyliśmy długi spacer w szybkim tempie w celu dokonania zakupów niezbędnych przekąsek i słodyczy, które znikają u nas w zatrważającym tempie. J Po kolacji jak zwykle pilnie dokumentowaliśmy dzisiejszą pracę, uzupełniając dzienniczki praktyk. Gdy wybiła godzina „W” czyli 22.00, w pensjonacie nastała niespotykana cisza. Od tygodnia wszyscy zdajemy sobie sprawę, że każda minuta odpoczynku przed kolejnym dniem pracy jest na wagę złota. 🙂
Fotorelacja na: https://www.facebook.com/zst.tarnow/videos/o.1620842994886525/1541330712560824/?type=2&theater
https://www.facebook.com/zst.tarnow/photos/pcb.1623533951284096/1541333515893877/?type=3&theater


” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]