Staż zagraniczny – relacja

5 DZIEŃ STAŻU – ale ten czas szybko mija

W środę 23.11.2016 r. rozpoczęliśmy kolejny dzień pracy w naszych firmach. W Elektro Center od kilku dni elektrycy pracowali na budowie przygotowując instalację tymczasową, układając rurki instalacyjne w ścianach i montując puszki rozdzielcze. W I.D.S elektronicy wykonywali naprawę obwodów antysabotażowych sygnalizatorów zewnętrznych i zajmowali się przeprogramowaniem centrali na obiekcie przez sieć internetową. Mechanicy w Ferro Trió wykonywali frezowanie w plastiku, a w Zömbik fém – és műanyagfeldolgozó malowanie proszkowe elementów metalowych, wykańczanie elektrod spawalniczych i programowanie elektrodrążarki drutowej. A w firmie Tobak Metál

mechanicy programowali drukarki, spawali kształtki i wykańczali elektrody spawalnicze. W Baluffie rozwiercaliśmy otwory, montowaliśmy narzędzia i poznaliśmy budowę frezarki sterowanej numerycznie. W Vesz – Mont 2000 zespół wykonywał piłowanie ostrych krawędzi, szlifowanie powierzchni i montaż wózków transportowych.
Po obiedzie i krótkiej chwili indywidualnego relaksu spotkaliśmy się w grupach, aby uzupełnić dzienniczki praktyk. A po kolacji, wieczorową porą pojechaliśmy na basen do zaprzyjaźnionej szkoły. Po powrocie do pensjonatu przywitaliśmy się z gośćmi, którzy przyjechali na wizytę monitoringową projektu czyli dyrektorem p. Krzysztofem Kołacińskim, wice – dyrektorem p. Aleksandrem Łopatą – Bernackim oraz kierownikiem ds. kształcenia praktycznego i koordynatorem naszego projektu p. Wiolettą Krawiec.

Fotorelacja:


” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]