ZST

Sukces drużyny ZST w tarnowskiej Lidze Debatanckiej!

W tym sezonie nasza drużyna wygrała trzeci z rzędu pojedynek w fazie grupowej rozgrywek Tarnowskiej Ligi Debatanckiej, zapewniając sobie tym samym wyjście z grupy i udział w półfinałach!
6 marca reprezentanci ZST spotkali się z drużyną ZSME – mistrzami poprzedniego sezonu TLD. Teza rundy historycznej brzmiała: „Porozumienia mińskie zrodzą podobne konsekwencje jak układ monachijski”. Drużynie ZST przypadło w udziale obalanie dyskutowanej tezy. W naszym zespole zasiedli: Monika Pawula (mówca 1), Dawid Siwiec (mówca 2), Dominik Fitrzyk (mówca 3), Jakub Faliszewski (mówca 4), Konrad Poliński (doradca 1) i Emanuel Smołucha (doradca 2). Po zaciętej walce na argumenty Loża Mędrców przyznała zwycięstwo ZST, stosunkiem punktów  409 do 412. Ostatecznie z grupy, w której oprócz naszej drużyny znajdowali się mistrzowie debat z ubiegłych lat wyszło ZST.;-)

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]