Sukces uczennic klas II w konkursie.

30 maja br. dotarła do naszej szkoły radosna informacja dotycząca wyników udziału w wojewódzkim konkursie historycznym uczennic technikum: Justyny Bernat 2A, Klaudii Nytko 2A, Wiktorii Pabian 2F, Katarzyny Tarasek 2A. Do konkursu przygotowywały się pod opieką mgr Marzeny Gawron. Zostały Laureatkami konkursu zorganizowanego z okazji 250 rocznicy zawiązania Konfederacji Barskiej. Jego naczelne hasło „Konfederacja Barska na ziemi krakowskiej – szlakiem walk o niepodległość w latach 1768-1772”. Prace zostały przygotowane w dwu kategoriach: pisemnej i plastycznej.Patronat nad konkursem objęli: Rzecznik Praw Dziecka, Małopolski Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Krakowa, Dyrektor Oddziału IPN w Krakowie, Dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, Dyrektor Centrum Młodzieży w Krakowie, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie. Wszystkie Laureatki zostały zaproszone na Galę Finałową do Krakowa, która odbędzie się 12 czerwca.