Witajcie na nowej stronie ZST!

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy, mamy dziś wielką przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nową odsłonę naszego serwisu. Jak zapewne zdążyliście już zauważyć, odświeżeniu uległa cała szata graficzna, w zasadzie każdy, nawet najdrobniejszy detal.

Nowa strona jest w pełni responsywna – dostosowuje treści do różnych ekranów – od desktopów i laptopów, po smartfony i tablety różnych wielkości. Korzystanie z serwisu na smartfonie – także w przypadku gorszego połączenia z Internetem – będzie czystą przyjemnością. Wersja na komputery stacjonarne i laptopy także została zoptymalizowana – czytanie dłuższych materiałów czy przeglądanie galerii będzie od tej pory znacznie łatwiejsze.

W początkowej fazie działania serwisu mogą pojawić się elementy, które będą wymagały korekty. Prosimy o wyrozumiałość i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby wszystko przebiegło sprawnie.