Sukces w konkursie „Co Ty wiesz o Regionie”.

27 maja w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Co Ty wiesz o Regionie”.W tegorocznym konkursie – dedykowanym Ignacemu Łukasiewiczowi – wzięło udział ponad 100 małopolskich szkół.

Konkurs obejmował wszechstronną wiedzę o Regionie Małopolski.

I miejsce zajęła drużyna z ZST w składzie Karol Sitko, Artur Plebańczyk i Dominik Zając ( wszyscy są uczniami klasy 3 TN) pod opieką pani Małgorzaty Kopek – nauczycielki geografii.

Nagrody zwycięskiej drużynie wręczali Marta Malec-Lech z zarządu województwa  oraz radny województwa Rafał Kosowski. Chłopcy odebrali cenne nagrody między innymi tablety, bilety wstępu do Energylandii, krakowskich muzeów, teatru, oraz mnóstwo gadżetów.

Warto wspomnieć, że tegoroczny konkurs zdominowały szkoły z Tarnowa – zajmując trzy pierwsze miejsca w kategorii szkół ponadpodstawowych ( II miejsce IV LO, III miejsce Szkoła Mistrzostwa Sportowego)

https://www.malopolska.pl/aktualnosci/edukacja/co-ty-wiesz-o-regionie?fbclid=IwAR3D34O3L_JTmC0G-JvzPadIh9xCvpkT0OY-RihAlIJCRZclN2yGhdYAIvI

Gratulujemy!!!