ZST

Targi Pracy na PWSZ

Niemal pięćdziesięciu wystawców dysponujących kilkudziesięcioma ofertami zatrudnienia z bardzo różnych branż – taki „magnes” dla poszukujących pracy przygotowali organizatorzy III Targów Pracy organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie. Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 kwietnia w hali sportowej uczelni, w godz. od 10.00 do 13.00. 
W tym roku udział w imprezie potwierdziły już 43 przedsiębiorstwa, firmy i instytucje.  Tak duża liczba wystawców oznacza, że ciekawych ofert z pewnością nie zabraknie. Podczas targów nie zabraknie także licznych prezentacji, poświęconych m.in. ścieżkom kariery w branży IT, sposobom aplikacji na stanowiska w służbie zdrowia. Specyfikę swojej działalności pokażą także konkretne firmy, m.in. Grupa Azoty, Zakłady Mechaniczne Tarnów, Cortex Chemicals, potentat branży farb i lakierów, firma Becker.
Więcej informacji:
Strona Targów
Zobacz film
Program Targów