Tour de ZST – podsumowanie po dwóch tygodniach

To już ostatni tydzień trwania konkursu pieszo-rowerowego Tour de ZST.

W ciągu dwóch pierwszych tygodni września na stronę naszego wyzwania w Endomondo zalogowało się w sumie 48 osób. Pieszo lub na rowerze pokonali oni łącznie 4430 kilometry. Najlepszy wynik odnotowali:

Grzegorz Kosman – 619.44 km

Mat16eusz – 590.73 km

NatalkaPostawa – 408.95 km

Jednak wszystko jeszcze może ulec zmianie. Przed nami ostatnie 4 dni. Jeździmy, chodzimy i biegamy do północy 20-go września. Ponadto każdy pokonany kilometr kwalifikuje uczestników do udziału w losowaniu nagród pocieszenia. Przypominam jednak osobom, które do tej pory nie zgłosiły formalnie swojego uczestnictwa, że jest on warunkiem wzięcia udziału w losowaniu. Wystarczy za pomocą e-dziennika zgłosić organizatorowi (B. Kotaś) swój udział podając swój Nick z Endomondo, imię, nazwisko i klasę.

Na ostatni tydzień rywalizacji życzymy wszystkim uczestnikom dobrej pogody i szerokiej drogi.

Powodzenia!

Organizator: B. Kotaś