Turniej Klas Pierwszych o Mistrzostwo ZST w Piłce Siatkowej

W dniu 10.10.2023r. w hali sportowej CKZiU rozegrane zostały eliminacje Mistrzostw ZST Klas Pierwszych w piłce siatkowej. Do rozgrywek przystąpiły wszystkie klasy pierwsze. Drużyny po losowaniu zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne, z których awans do rozgrywek finałowych wywalczyły 2 drużyny z każdej grupy – z grupy A klasa 1E i 1I oraz z grupy B klasa 1T i kl. 1N. We wtorek 31.10 rozegraliśmy finały rozgrywek. Najlepsze 4 drużyny walczyły o miejsca I-IV, a pozostałe o miejsca V-VIII. Po zaciętej rywalizacji końcowa klasyfikacja drużyn wygląda następująco:

  • VIII m.- kl. 1A
  • VII m. – kl.1F
  • VI m. – kl. 1M
  • Vm. – kl.1N
  • IVm. – kl. 1E
  • IIIm. – kl. 1T
  • IIm. – kl. 1I

Mistrzem ZST w  Turnieju Klas Pierwszych została reprezentacja klasy 1P w składzie: Nataniel Srebro (K), Jakub Szajna, Filip Poręba, Daniel Leżucha, Łukasz Karaś, Hubert Kukla,  Igor Jabłoński.

W organizacji rozgrywek pomagali starsi koledzy i koleżanki, którzy sędziowali, obsługiwali nagłośnienie, tablice wyników  i wykonywali zdjęcia z turnieju, tj: Poręba Wiktoria 5TT, Tabaczyńska Gabriela 4TAT, Siedlik Emilia 5TT, Ziaja Oliwia 4TF, Kawula Jan 4TF, Padło Krzysztof 3TI, Słowik Patryk 3TN, Olbracht Adam 2TI, Chłoń Paweł 2TI, Winkler Wiktoria 2TA, Majewski Bartosz 2P.

Zdjęcia podczas turnieju wykonała Daria Grabczyńska (4TF) , Milena Kłusek i Nikola Stasik (2F).

Wszystkim serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na następnych zawodach.