Uczniowie klas pierwszych poznają Tarnów

Dnia 25 września 2018r. uczniowie klasy 1N pod opieką wychowawczyni klasy p. Ewy Wójtowicz wybrali się na zwiedzanie Tanowa wraz z przewodnikiem. Spacerując uliczkami, odwiedzaliśmy kolejno najpiękniejsze i najstarsze miejsca w mieście. Pan przewodnik snuł ciekawe i barwne opowieści, przypominając nam historię i znaczenie  odwiedzanych miejsc.

Po zakończeniu zwiedzania poszliśmy na ognisko integracyjne, które zorganizowaliśmy na kempingu „Pod Jabłoniami” przy hotelu Kantoria. Przy pierwszych promieniach słońca tego dnia, rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski. Oprócz grzania się przy ognisku, żywo komentowaliśmy nasze dotychczasowe doświadczenia w nowej szkole,  żartowaliśmy, opowiadaliśmy o sobie, żeby moc lepiej poznać się.

Z pewnością, to był niezapomniany czas spędzony z całą klasą. Pierwsze chwile spędzone wspólnie poza budynkiem szkolnym, pierwszy wspólny aktywny dzień, cudowna atmosfera, którą wszyscy razem stworzyliśmy.

Wracaliśmy do domów odprężeni, dotlenieni, z miłymi wspomnieniami.

Czekamy na kolejną wycieczkę. Wiosno przybywaj!