Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23

Zakończenie roku szkolnego to okazja do nagrodzenia uczniów za bardzo dobre wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, zaangażowanie w życie szkolne, sukcesy w konkursach i olimpiadach. Świadectwa z paskiem otrzymało w tym roku 43 uczniów. Gratulujemy wysokich średnich!

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczył Dyrektor Jacek Różycki podczas uroczystej akademii zakończenia roku szkolnego.

Tytuł Prymusa Tarnowa otrzymał w tym roku Arkadiusz Wzorek z klasy 4 TI. Dyplom i upominki za  to zaszczytne wyróżnienie wręczał Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela na uroczystości 21 czerwca.

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych ufundowało nagrodę dla Huberta Pastyrzaka z klasy 4 TI. Nagrodę przekazał członek stowarzyszenia pan Stanisław Piwowarski.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich przygotowało  dla naszych uczniów nagrody za współpracę z tarnowskim oddziałem SEP. Podziękowania od Prezesa Janusza Onaka oraz Grzegorza Bosowskiego otrzymali Andrzej Tokarz, Filip Turczak, Arkadiusz Wzorek z klasy 4 TI.

Tradycyjnie Firma Gaz System S.A. ufundowała nagrody dla uczniów klas objętych patronatem. Stypendia otrzymało trzech uczniów: Arkadiusz Wzorek z klasy 4 TI, Marcin Madanowicz z klasy 3 TI oraz Bartłomiej Maziarz z klasy 3 TEN. Pozostali nagrodzeni to: Emilia Siedlik 4TT,Magdalena Wideł 4TT, Inga Hebda 3 TAT, Patrycja Szczepanik 3 TAT, Paulina Rybska 4TA, Wiktoria Orzechowska 2 TAT, Cyprian Więch 2TAT. Nagrody wręczyła pani Aneta Korda – Burza Dyrektor Pionu Badań i Laboratorium Gaz Systemu, absolwentka ZST.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Przed nami wakacje. Życzymy wszystkim wspaniałego, bezpiecznego wypoczynku.

Do zobaczenia 4 września.

fot. Kacper Wielgus 4tf

fot. Wojciech Kania 3tf