WARSZTATY ELEKTRYCZNE DLA TECHNIKA ELEKTRYKA W ZST

W dniu 04.14.2020 r.  w Zespole Szkół Technicznych im. I. Mościckiego w Tarnowie – Mościcach  odbyły się warsztaty szkoleniowe przeprowadzone przez doradców technicznych : Łukasza Roj i Łukasza Kołodzieja  reprezentujących  firmę  ZAMEL oraz Artur Załęski i Maciej Korman  z firmy KONTAKT-SIMON. Zaproszeni goście przybyli dzięki  Panu  kierownikowi Zbigniewowi  Mazurowi   reprezentującego firmę    MEGaAel  sp.z o.o Hurtownia ElektrycznaPatron Zawodowy ZST.

Szkolenie obejmowało tematy: „ Nowoczesna automatyka stosowana w instalacji elektrycznych  oraz „Inteligentny dom”  –firma  ZAMEL  i „Nowoczesne rozwiązania osprzętu elektroinstalacyjnego w budownictwie mieszkaniowym” oraz „ Nowoczesne systemy rozprowadzenia energii elektrycznej” – firma  KONTAKT- SIMON.  W imieniu Dyrektora  ZST Jacka Różyckiego,  nauczycieli  Roberta Hosaja i Andrzeja Kiecia  oraz uczniów  z klasy 3 TE składamy  serdeczne podziękowania i zapraszamy na DNI TECHNIKI ZST, które odbędą się końcem maja.